Особливістю програми стало те, що діти висаджували насіння соняхів сорту «Богдан Гаврилишин».

Сьогодні Центр ремесл «Дунстан» організував трьохгодинну програму «Король Артур та лицарі круглого столу» для п’ятнадцяти дітей з обмеженими можливостями з Центру «Гармонія» та їх батьків.

Усе це відбувалось у старовинному музеї Гластонбері, який створений під відкритим небом. Діти мали змогу побачити середньовічні інсталяції, такі як Ескалібур, закований у камінь меч короля Артура, Стан лицарів круглого столу, Човен Святого Дунстана, Гластонберійський терен, Колодязь Чаши та середньовічну дров’яна піч

Діти змогли спробувати свої сили у ряді середньовічних атракціонів, таких як бій мішками на колоді, середньовічний гольф, змагання «Лицарський приціл»), стрільбу з лука і таке інше.

По завершенню ігор провели майстер-шоу з виготовлення піци на Помпейських (дров’яних) печах.

Цього року Центр ремесел «Дунстан» разом з дітками КЗ «Міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» долучились до IV Марафону відповідальності від Фонду родини Богдана Гаврилишина.

Тому насамкінець діти разом з дорослими висаджували у землю насіння соняха сорту «Богдан Гаврилишин». В подальшому потрібно показати свою відповідальність і доглядати за рослинками впродовж часу, поки вони зростатимуть.

Це проєкт із популяризації Декларації відповідальності людини, створеної Богданом Гаврилишиним у 2014 році.

Завершилась епічна пригода малюків солодким столом.

Залишити коментар