Музей Гластонбері

Центр ремесел «Дунстан»

Музей Гластонбері

Головною родзинкою Центру ремесел «Дунстан» є музей  Гластонбері (англ. Glastonbury) просто неба.

Гластонбері (англ. Glastonbury) – одне з найдавніших міст Англії, яке розташоване на території графства Сомерсетшир, біля підніжжя 159-метрового пагорба святого Михайла.

Стародавньою англійською мовою це місце називалося «Ynys yr Afalon», що в перекладі означало «острів Авалон», яке відомо з легендарної історії про короля Артура.

Екскурсійною програмою нашого центру передбачається відвідування наступних локації музею:

  • Ескалібур – меч короля Артура;
  • Гластонберійський терен
  • Човен Святого Дунстана
  • Стан лицарів Круглого Столу
  • Колодязь Чаші та Помпейська піч

Звичайно ви зможете спробувати витягнути з каменю (це під силу лише обраному) та пройти унікальні майстер-класи з приготування старовинних страв у Помпейська пічі!

Дізнатись більше про Музей

Ескалібур – меч короля Артура

У 1191 році на території монастиря у Гластонбері, неподалік від пагорба святого Михайла, були знайдені поховання короля Артура і королеви Гвіневери. В околицях Гластобері знаходиться озеро Дозмарі-Пул.

В ньому за легендами знаходиться Екскалібур – меч короля Артура. За легендами, Ескалібур – це меч, який прорізав залізо як дерево. Він був викуваний на острові Авалон.

За переказами, Екскалібур випромінював сліпуче сяйво «яскравіше тридцяти смолоскипів».

Гластонберійський терен

Коли святий Іосиф Аримафейський проповідував в Гластонбері вчення Ісуса Христа, місцеві жителі протистояли йому: кричали та закидували камінням. Але він не лякався і продовжував проповідь.

Одного разу, коли на пагорбі Віаріал Хілл святий говорив про Різдво Христове, натовп почав вимагати знамення. Тоді він почув голос, який сказав йому встромити свій посох в землю. Святий так зробив, і за кілька хвилин посох випустив гілки, бруньки і розцвів терен. Всі, хто бачив таке знамення, увірували. Гластонберійський терен, являючись християнською святинею, досі росте у Великобританії.

Човен Святого Дунстана

Святитель Дунстан (909 р.- 19 травня 988 р.) – виховувався при монастирі в Гластонбері, де пізніше був ченцем і настоятелем. Саме з Гластонбері почалося духовне відродження Англії і відновлення в ній чернецтва в X столітті. Спрямованість човна у небо символізує духовний шлях людини та нагадує про плинність часу.

Стан лицарів круглого столу

Лицарі Круглого столу, або лицарі короля Артура, — персонажі британського епосу про короля Артура та пізніших лицарських романів.

У Гластонбері знаходиться «Колодязь Чаши» (Chalice Wеll), що вважається таємним місцем, в яке святий Іосиф Аримафейський сховав потир, який використовував Ісус Христос під час Таємної Вечері. За народними легендами, Лицарі Круглого Столу зазнали поразки після того, як зникла Чаша Грааля.

Стан лицарів круглого столу має Помпейську піч, стародавня технологія будови якої забезпечує дуже швидке приготування їжі.

Відвідайте Музей Гластонбері та багато інших цікавих локацій Центру ремесел «Дунстан» за допомогою наших захопливих Програм сімейного та корпоративного відпочинку!

Контактна Інформація

Як дістатися до Музею Гласнонбері

Адреса

вул. Молодіжна, 45, с. Стадниця, Вінницька обл., 23241з м. Вінниці від залізничного вокзалу регулярно їздять маршрутні таксі до села Стадниця.

Телефон