Каталог майстрів

Центр ремесел «Дунстан» надає можливість ремісникам з усіх куточків України не лише познайомити суспільство з унікальними витворами старовинного мистецтва, але й задля збереження традиційних ремесел й культурної спадщини.

В цьому каталазу знаходиться інформація про майстрів які найбільш активно  сприяють розвитку та покращенню наших  Програм та Фестивалів. По мірі розвитку Центру ми будемо додавати в каталог інформацію про інших майстрів.

Микола Мурашов – майстер з теслярства та меблярства

Має великий досвід з виробництва меблів та столярних виробів з 2001 року.

Захоплюється відтворенням старовинних дерев’яних елементів – катапульт, ходулів, музичних інструментів, дитячої зброї тощо. Постійно проводить майстер класи для дітей та їх батьків з виготовлення мечів та щитів з дерева, дерев’яних шкатулок, та багато іншого.

В 2018 році прийняв активну участь у створенні Центру ремесел «Дунстан», а у 2019 році прийняв участь у Фестивалі ремесел, де проводив майстер-класи, облаштовував локації та створював художні інсталяції. Зараз є провідним майстром Центру ремесел, та готується проводити онлайн-майстер клас на Фестивалі ремесел «Дунстан-2020».

Зіаннурова Леся – майстер зі створення виробів з войлоку та натуральної шкіри.

Свою творчу майстерню відкрила в 2010 році. Завжди мріяла створювати текстиль власноруч. В 2012 році познайомилась з технікою створення войлоку шляхом сухого та мокрого валяння. Це надало безліч можливостей в створенні казкового вовняного текстилю. В 2016 році вийшла на подіум міста Вінниці з колекцією войлочного одягу та аксесуарів.

Приймає участь в фестивалях, ярмарках та в показах. Займається організацією та проведенням майстер-класів. Організатор школи «Маленький модельєр». Організатор святкових ярмарків рукоділля в місті Вінниці. Засновник ГО «ЕКО творчість». Співпрацює зі Центром ремесел «Дунстан» з 2018 року.

Діденко Михайло – гончар

Займається гончарством більше 15 років. В своїй творчості спирається на досвід таких знаних гончарів Поділля, як Олексій Луцишин, Людмила Філінська. В своїх роботах використовує елементи народної творчості та мотиви трипільської культури, створюючи скульптури малих форм та керамічний посуд. Є активним учасником всеукраїнських, обласних і міських виставок, та пленерів. У 2019 році приймав участь у Фестивалі ремесел «Дунстан», де проводив майстер-класи з гончарства.

Марина Шепель – майстер кондитерської справи

Близько 10 років займається вишуканою кулінарією, написаням та вдосконаленням рецептів. Маючи педагогічний досвід, професійно працює з дітьми від 3-х років, завжди залучаючи їх до творчої діяльності.

Проводить кондитерські майстер-класи з дітьми та дорослими, з випікання кексів та печива, розмальовування імбирних пряників. Виготовляє на замовлення різні кондитерські вироби. Постійно приймає участь у заходах Фестивалю ремесел «Дунстан», аби ділитися своїми солодкими вміннями.

Володимир Гуменчук – майстер ювелірної справи

Близько 15 років займається ювелірною справою та декоруванням історичних локацій.

Проводить ювелірні майстер-класи з дітьми та дорослими, займається створенням декорацій у Центрі ремесел «Дунстан».

Запрошуємо відвідати майстер-класи в Центрі ремесел Дунстан, замовивши групову Програму відпочинку.

А на сторінці «Ярмарок» нашого сайту –  придбати ремісничі набори  для участі у майстер-класі або ексклюзивні вироби.

галерея

Яскраві моменти у Дунстана

Ми відтворюємо середньовічні ремесла, ігри, лицарські поєдинки. Беріть участь особисто або просто насолоджуйтесь видовищем!