Шановні спонсори та благодійники!

На протязі останніх двох років наша команда реалізує амбітний проєкт – Фестиваль ремесел “Дунстан”, спрямований на велику ідею зміцнення сімей, вирішення проблеми інтернет-залежності дітей та популяризації культурної спадщини.

В цьому році наш фестиваль увійшов у ТОП-10 кращих регіональних фестивалів України серед поданих грантових заявок до Українського культурного фонду та став єдиним фестиваль на території Вінниччини, який в цьому році отримав державне фінансування на 60% бюджету проєкту.

Ваша активна громадянська позиція дає нам впевненість, що Ви не залишаєтеся осторонь від процесів позитивної трансформації нашого суспільства, незважаючи й на цей складний для усіх час. Тому запрошуємо долучитися до нашої команди однодумців в реалізації благодійних проектів організації цікавого й корисного дозвілля для дітей з неповних родин та сиріт, постраждалих від бойових дій на Сході України, дітей-інвалідів та інших вразливих верств населення.

Через епідемію короновірусу, ми готуємо Фестиваль ремесел з безкоштовною участю в онлайн версії. Але для реалізації усіх наших благодійних задумів не вистачає ще 240 тисяч гривень.

Підтримати наш фестиваль можна одним із 4-х способів:

  1. Ви можете зробити благодійний внесок у будь-якому розмірі. Для цього переходьте на нашу веб-сторінку – https://www.liqpay.ua/checkout/dunstanfest
  2. Ви можете стати партнером фестивалю та надати спонсорську підтримку. Ми маємо потужний медіа-план просування фестивалю, який дозволить Вам поширити інформацію для аудиторії більш ніж 1 мільйон чоловік!
  3. Ви можете профінансувати благодійну акцію з організації цікавого дозвілля для дітей з багатодітних, неповних й неблагополучних сімей, сиріт, дітей-інвалідів, дітей учасників АТО та інших незахищених верств населення. Ми маємо позитивний досвід організації заходів для Центру “Гармонія”, ГО «Паросток» та різноманітних соціальних служб.
  4. Ви можете прийняти участь у партнерській програмі, яка передбачає проведення корпоративного заходу на території Центра ремесел “Дунстан” за спеціальною пропозицією у разі підтримки фестивалю.

Бувають проблеми, які вирішуються тільки разом. Бувають ідеї, які втілюються в життя тільки спільними зусиллями. Давайте разом берегти здоров’я наших дітей, зміцнювати сімейні зв’язки та підтримувати культурну спадщину.

Чекаємо вашої участі та допомоги в організації Фестивалю ремесел “Дунстан 2020”. Впевнені, разом нам все вдасться!

З повагою,
Сергій Десяк
засновник Фестивалю ремесел “Дунстан”
тел. (067) 599 79 73
Email: [email protected]