Шановні спонсори та благодійники!

На протязі останніх трьох років наша команда реалізує амбітний проєкт – Фестиваль ремесел “Дунстан”, спрямований на велику ідею зміцнення сімей, вирішення проблеми інтернет-залежності дітей та популяризації культурної спадщини.

Ваша активна громадянська позиція дає нам впевненість, що Ви не залишаєтеся осторонь від процесів позитивної трансформації нашого суспільства, незважаючи й на цей складний для усіх час.

Запрошуємо долучитися до нашої команди однодумців в реалізації благодійних проектів організації цікавого й корисного дозвілля для дітей з неповних родин та сиріт, постраждалих від бойових дій на Сході України, дітей-інвалідів та інших вразливих верств населення.

Підтримати наш фестиваль можна одним із 2-х способів:

  1. Ви можете стати партнером фестивалю та надати спонсорську підтримку. Ми маємо потужний медіа-план просування фестивалю, який дозволить Вам поширити інформацію для аудиторії більш ніж 1 мільйон чоловік!
  2. Ви можете профінансувати благодійну акцію з організації цікавого дозвілля для дітей з багатодітних, неповних й неблагополучних сімей, сиріт, дітей-інвалідів, дітей учасників АТО та інших незахищених верств населення. Ми маємо позитивний досвід організації заходів для Центру “Гармонія”, ГО «Паросток» та різноманітних соціальних служб.

Бувають проблеми, які вирішуються тільки разом. Бувають ідеї, які втілюються в життя тільки спільними зусиллями. Давайте разом берегти здоров’я наших дітей, зміцнювати сімейні зв’язки та підтримувати культурну спадщину.

Чекаємо вашої участі та допомоги в організації Фестивалю ремесел “Дунстан”. Впевнені, разом нам все вдасться!

З повагою,
Сергій Десяк
засновник Фестивалю ремесел “Дунстан”
тел. (067) 599 79 73
Email: dunstanfest@gmail.com