Умови продажу

Загальні умови

Дані умови продажу регулюють купівлю товарів, розміщені на сайті dunstan.org.ua, умови використання сайту, а також послуги, що надаються через сайт.

Ціни

Ціни не включають ПДВ і дійсні тільки для покупок, зроблених через сайт. Ціни, розміщені на сайті, можуть відрізнятися від цін, зазначених в паперових каталогах в рекламних цілях. Клієнт приймає умови, що dunstan.org.ua може змінити свої ціни в будь-який час. У той же час після оформлення замовлення клієнтом, ціни, вказані в замовленні, фіксуються і не змінюються, навіть при подальшій зміні цін на сайті. У разі помилок, які призводять до істотної зміни ціни замовлення (необгрунтовано високою або низькою), замовлення клієнта анулюється, а сплачена сума повертається клієнтові без затримки протягом 14 днів після відміни.

Спосіб оплати

На даному етапі оплата клієнтом замовлень  може здійснюватися за допомогою  платіжного сервісу LiqPay.

Якщо з якої-небудь причини списання коштів не відбувається, процес продажу скасовується.

Вартість доставки

Вартість доставки оплачує клієнт згідно тарифів компанії “Нова Пошта”.

Умови доставки

Товари доставляються за вказаною клієнтом адресою. Клієнт несе відповідальність за адресу, надану dunstan.org.ua для доставки замовлення, яку клієнт вказує при укладення договору купівлі-продажу (оформленні замовлення). dunstan.org.ua не несе відповідальність, якщо клієнт погоджується з кур’єрською компанією про зміну адреси доставки, відмінною від зазначеною в момент оформлення замовлення, яка була зазначена в електронному листі з підтвердженням замовлення.

З міркувань безпеки dunstan.org.ua не може обробляти замовлення, в адресі доставки яких зазначена поштова скринька.

dunstan.org.ua зобов’язується ініціювати процес доставки протягом 3-5 робочих днів (за винятком суботи, неділі та святкових днів) з моменту отримання замовлення на товари, які мають позначку в описі  “є в наявності”.

Доставка замовлення в Україні здійснюється за допомогою компанії Нова Пошта протягом 5-ти днів з моменту поставки товару, за винятком випадків форс-мажорних обставин, або в разі придбаних товарів, які мають позначку “під замовлення”.  В останньому випадку dunstan.org.ua  зобов’язаний в описі товару вказати  конкретні строки доставки товару, або зв’язується з клієнтом для пропозиції відтермінування термінів доставки. У разі, якщо така пропозиція не влаштовує клієнта, dunstan.org.ua здійснює повернення оплати клієнту за товар протяком 14 днів.  В останньому випадку даний договір купівлі-продажу буде вважатися розірваним. У разі форс-мажорних обставин або непередбачених обставин компанія не несе відповідальності за затримку доставки.

Якщо dunstan.org.ua не виконує зобов’язання з доставки замовлення в зазначений термін, клієнт може звернутися в компанію для визначення додаткового строку доставки. У разі, якщо доставка замовлення так і не була проведена в додатковий термін, клієнт має право розірвати договір, за винятком права на відшкодування шкоди.

Доставка замовлення вважається завершеною в момент, коли замовлення доставлене безпосередньо клієнту, або третій стороні за дорученням від клієнта, за адресою, вказаною самим клієнтом при оформленні замовлення. З цього моменту клієнт бере на себе ризик втрати або пошкодження придбаних товарів, з причин, не залежних від dunstan.org.ua. У разі відмови від доставленого замовлення, клієнт має право відправити його назад в dunstan.org.ua.

Договір буде вважатися розірваним, і компанія повертає суму за замовлення, оплачену клієнтом за мінусом вартості доставки, яка не була завершена до кінця, а також витрати на повернення в dunstan.org.ua.

При доставці клієнт зобов’язаний своєчасно перевірити цілісність упаковки, стан доставленого товару і відповідність доставленого товару із замовленням клієнта. Про будь-які пошкодження товару або упаковки або невідповідності товару, який був замовлений, потрібно негайно повідомити кур’єра, що зробив доставку і скласти письмову заявку з описом проблеми з підписом кур’єра доставки, як свідка.

Якщо у вас виникли проблеми з доставкою або затримки, ви повинні своєчасно повідомляти нам на e-mail: dunstanfest@gmail.com

Повідомлення і скарги

Повідомлення, заяви, скарги та претензії, спрямовані в dunstan.org.ua, будуть вважатися дійсними, якщо вони будуть отримані шляхом заповнення бланка Повернення / Відмови або на офіційний e-mail: dunstanfest@gmail.com або на юридичну адресу. У відповідному зверненні Клієнт повинен обов’язково вказати своє Ім’я і Прізвище, місце проживання, номер телефону та адресу електронної пошти.