Центр Ремесел

Вітаємо

Центр Ремесел «Дунстан»

Місія Центру

  • Турбота про те, щоб батьки та діти більше проводили часу разом.
  • Покращення емоційного та морального стану дітей, шляхом зменшення залежності від Інтернету та гаджетів.
  • Створення робочих місць за допомогою навчання традиційним ремеслам, та співпраці з творчими особистостями..

Що ми пропонуємо Вашим родинам

Центр ремесел «Дунстан», поєднавши європейські надбання та українські традиції,  реалізує унікальні культурно-розважальні програми сімейного та корпоративного відпочинку, які включають в себе наступні елементи:

  • Цікаві та пізнавальні екскурсії до музею стародавнього британського містечка Гластонбері, майстер-класи з народних ремесел та кулінарії та інші.
  • Активно-командний відпочинок на природі у Парку середньовічних розваг: стрільба з лука, середньовічні розваги, ходулі, бій мішками на колоді, естафети, конкурси.
  • Туристичні  маршрути чудовими краєвидами пішки або велосипедом.
  • Приготування та частування стравами, що приготовлені за середньовічною рецептурою на мангалі, дров’яній Помпейські печі та власній коптильні.

Дізнатися більше та замовити про культурно-розважальну програму для сімейного та корпоративного відпочинку можна в розділі  «Програми»:

Наш Центр є організатором щорічного фестивалю ремесел «Дунстан», що проходить у селі Стадниця під Вінницею й регулярно займає високі рейтинги у переліку найкращих туристичних локацій не лише Вінниччини, але й України.

Метою фестивалю є вивчення народних ремесел в гармонійній атмосфері родинного відпочинку, зміцнення сімейних цінностей та ознайомлення з легендами і традиціями середньовічної Британії в поєднанні з українським колоритом і гостинністю.

Зазвичай на глядачів та учасників чекають різноманітні майстер-класи ремесел, історичні реконструкції та лицарські бої, командні змагання, конкурси й подарунки, концерти середньовічної музики та багато-багато іншого.

Про цьогорічний «Фестиваль ремесел Дунстан-2021», який відбудеться 22 травня, можна дізнатися у розділі  «Фестиваль ремесел». Головне – встигнути попередньо зареєструватися:

локації

Локації нашого Центру

Музей Гластонбері

Витягни меч Ескалібур з каменю! Дізнайся про життя Святого Дунстана, Короля Артура та лицарів Круглого Столу. Побач Гластонберійський терен та колодязь, в якому за легендами зберігався Святий Грааль!

Парк середньовічних розваг

Перевір свою вправність у стрільбі з лука та на атракціоні "Лицарський приціл"! Хто збере команду, зможе позмагатися на командних лижах, перегонах на ходулях, битві мішками на колоді та інших іграх!

Майстерні ремесел

Для тих, хто бажаєте сам створити щось нове своїми власними руками, у нас на вибір є справжні середньовічні ремесла та майстер-класи з кулінарії у дров’яній помпейські печі!

Сувенірна лавка

Відвідай нашу Сувенірну лавку! Зроби приємне собі або здивуй інших - придбай на згадку саме те, що стане до вподоби, корисним у житті та на добру пам'ять!

Всі бажаючі зможуть ПОКУПАТИСЯ у мальовничому озері біля нашого центру. Краєвид нагадує озеро «Дозмарі Пул», в якому, за легендами, ще й досі находиться меч короля Артура – Екскалібур.

Інфраструктура Центру

На просторій території нашого центру знаходиться будинок для гостей та відкрита тераса, стилізована під середньовіччя. «Дунстан» має власну теслярну майстерню та різноманітні локації для проведення майстер-класів з народних ремесел та середньовічної кулінарії. Одночасно на території «Дунстану» можливо розмістити 16 локацій з майстер-класами (теслярство, гончарство, ковальство, плетіння, валяння тощо).

У Центрі є кімната для гостей та територія для наметового містечка. В будинку є всі зручності, а на вулиці - літній душ та туалет. На огородженій території Центру є автостоянка та місце для миття велосипедів. Для розміщення великих груп гостей поряд є готель на 24 місця та ресторан на 70 посадочних місць.

Резиденція Святого Дунстана

Музей стародавнього британського містечка Гластонбері

Родзинкою Центру ремесел «Дунстан» є музей Гластонбері (англ. Glastonbury) просто неба. Гластонбері (англ. Glastonbury) – одне з найдавніших міст Англії, яке розташоване на території графства Сомерсетшир, біля підніжжя 159-метрового пагорба святого Михайла. Стародавньою англійською мовою це місце називалося «Ynys yr Afalon», що в перекладі означало «острів Авалон», яке відомо з легендарної історії про короля Артура.

ССтан де збиралися Лицарі Круглого столу, або лицарі короля Артура.
Стан де збиралися Лицарі Круглого столу, або лицарі короля Артура.
ескалібур - меч Короля Артура
ескалібур - меч Короля Артура
Човен Святого Дунстана
Човен Святого Дунстана
Гластонберійський терен
Гластонберійський терен

Туристичний маршрут

Поряд з комплексом розташовані три мальовничі озера, є спеціально облаштуванні місця для купання та гарний сосновий ліс. Тому «Дунстан» став улюбленим місцем для організації різноманітних фестивалів з ремесел та історичних реконструкції. Також тут Вам запропонують цікаві піші та велосипедні маршрути до Ставки Гітлера, Аеропорту та до Поля Лелек.

Поруч з Дунстаном  знаходиться база відпочинку «На Яру», в якій можна, поки діти граються у нашому центрі, відвідати ресторан, 2 відкритих басейни або замовити – будиночки, чан, хамам, баню, фінську сауну.

Наша чудова команда

Центр ремесел «Дунстан» – місце для зустрічі майстрів, художників, шанувальників культури та середньовічної історії. Адже Центр не лише надає можливість ремісникам з усіх куточків України познайомити суспільство з унікальними витворами старовинного мистецтва, але й існує заради збереження традиційних ремесел й культурної спадщини. Майстри, які найбільш активно сприяють розвитку та покращенню наших Програм та Фестивалів представлені в розділі – Каталог майстрів.

Центр ремесел «Дунстан» – це не лише неймовірна подорож до епохи лицарства, але й гарний відпочинок на природі біля міста!
новини

Актуальні новини та події Центру ремесел

Дізнайтесь першими про нові авторські програми, свята, концерти, фестивалі та багато іншого

«Творчість лікує!» у Ладижині

Центр ремесел «Дунстан» в рамках проєкту «Творчість лікує!», який реалізовується за підтримки Українського культурного Фонду , відвідав Ладижинський міжшкільний навчально-виробничий центр по розвитку художніх промислів та народних ремесел «Спадщина». Нас дуже вразила велика кількість різноманітних…

Успішне завершення локальної частини циклу програм «Творчість лікує!»

Відбулась п’ята та завершальна зустріч із нашими друзями з Центр реабілітації «Гармонія» та відокремленого структурного підрозділу громадської організації «Справа Кольпінга в Україні «Родина Кольпінга Вінниця» в рамках проєкту «Творчість лікує!», який реалізовується за підтримки Українського…

«Творчість лікує!». У Вінниці розпочалась арт-терапевтична програма для дітей

Центр ремесел «Дунстан» за підтримки Українського культурного Фонду, почав реалізацію нового проєкту «Творчість лікує!». Це унікальна для України арт-терапевтична програма для дітей та підлітків від 8 до 14 років. Першопрохідцями стали діти з особливими освітніми…

Галерея

Ми відтворюємо середньовічні ремесла, ігри, лицарські поєдинки. Беріть участь особисто або просто насолоджуйтесь видовищем!

знайдіть нас

Контактна Інформація

Адреса

вул. Молодіжна, 45, с. Стадниця, Вінницька обл., 23241з м. Вінниці від залізничного вокзалу регулярно їздять маршрутні таксі до села Стадниця.

Телефон

Як дістатися?

Автівкою: дивіться на карті - https://g.page/Dunstanfest?gm

Розклад руху автобусів (137) Вінниця (залізничний вокзал) – Стадниця (Робочі і вихідні дні):
07:00, 07:40, 08:55, 10:20, 11:45, 13:05, 14:50, 16:25, 16:35, 18:15, 19:30, 20:00.

Розклад руху автобусів (137) Стадниця – Вінниця (залізничний вокзал) (Робочі і вихідні дні):
5:55, 07:00, 08:05, 09:40, 09:50, 11:00, 12:25, 13:40, 14:50, 15:30, 17:15, 18:25, 19:00, 20:30.